Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    válasz baladam86 #8675 üzenetére

    ,,Éjszaka nem merült egyetlen százalékot sem a telefon..."

    Ne feledd,de gondolom te is tudod,hogy ez a 0 % valójában 2-3 % is lehetett (!),csak mivel egyetlen akksi sem tökéletes,azaz nagyon ritka a tökéletes mely szép lépcsőzetesen merül le,azaz lehet százalékként követni merülését.Van olyan,amelyik 10-30%-ig szépen lépcsözetesen merül és van olyan,amelyik hirtelen zuhan 8-9-11%-ot is és semmihez nem nyúltál...olyan mintha lukacsos lenne.Sokan azt mondták anno egy másik telefonnál,hogy szoftver hiba,OP rendszer hiba,stb...Az is lehet,de amikor vettem egy másikat ugyancsak eredeti akksit és 1-2 hét után beállt (és tudjuk,hogy maximális kapacitását többszöri töltés után érik el) nem zuhant a töltöttsége hirtelen,azaz szép folyamatosan jött lefele.Mondtam is a kollégáimnak:,,Na látjátok,hogy akksi hiba volt és nem OP rendszeré vagy másé!"
    Hál'Istennek a Note 3-é az egyik eredeti akksija nagyon jó (max. 3 napot is kibír,ésszerű felhasználás mellett,a másik eredeti Samsung akksi (egyszerre vettem a telefonnal) az pedig csak 1,5 napot.Íme a különbség a két eredeti akksi között...

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák