Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz S e t h #295 üzenetére

    "Ugyanez a véleményem fennáll az infra, jack, fm eltűnéséről is és csak csodálkozni tudok azokon, akik ilyenkor védik a gyártókat, miközben a vásárlót meg hülyének nézik. Na pont a hozzátok hasonlóak miatt vannak az egekben a készülékek árai, mert mindent benyeltek és tapsikoltok, önálló véleményetek nincs, a kognitív disszonancia mintapéldája, amit ilyenkor műveltek."

    Mi a megoldás, szervezzünk tüntetést a Samsung/LG/Huawei gyárai elé?
    Az infra hasznos volt a Mate 10 pron, évente 2x használtam. Hiányzik? nem
    Jack: érdekelt addig amíg vezetékes fülesem volt. M10 proban se volt jack, átalakítóval ment. Pipa. Hiányzik? nem
    FM rádióról már leírtam a véleményem. Manapság amikor már majdnem mindenhol van net, teljesen feleslegesnek gondolom, pontosabban rétegigény (nagyon szűk réteg). Mintha vki azon panaszkodna, hogy a G63 Mercijében miért van hightech audio rendszer és miért nincs benne kazettás magnó. Változik a világ, változnak az igények.
    Az értesítő led viszont tényleg dühítő dolog mert nem foglal nagy helyet viszont baromi hasznos tud lenni a telefonban. Anno még a V10-es LG-ben személyre szabhattam, hogy melyik üzenet milyen színben villogjon.
    Az spen viszont egy fasza fícsör, agyaltam a N10+-on, de félek, hogy pár hét után elfelejteném használni a pent, akkor meg minek. Bár ha vki hozzászokik akkor hasznos lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák