Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz mackoapo11 #96 üzenetére

    Te írod, hogy "De,hogy ne offoljuk szét ezt a topikot" de a hozzászólásodat nem teszed offba. No comment :W :W :W Tényleg ne ooffoljuk már szét a topikot. Olvass bele végre a J5 tesztjébe, vagy a fórumába, vagy az arukereso.hu-n az értékelésekbe, ezt szerintem megtehtnéd végre, olvasd el a mobilarénán mit írnak a rendszersebességről. Többi priviben küldd már el, ne offoljuk már szét a témát

    Ezt H.Istvan25-nak privibe küldtem el, erre a felvetésére: "70-ért az Alcatel Idol 3 5.5 sokkal jobb választás, A Snapdragon 615 sokkal erősebb." Részlet az áltlad ajánlott mobilarena Alcatel Idol 3 5.5 tesztjéből: "A jó pontszámok is előrevetítik, hogy nem lesz gond a rendszersebességgel. Az Idol 3 (5.5) szoftvere pörgős, bár néha akadozik egy kicsit, ám sem az egyszerűbb, sem pedig az esetleg több hardveres erőforrást igénylő programok esetén nincs azért nagy gond, mondjuk az is tény, hogy a kompakt verzió egy fokkal jobb volt ilyen téren."

    Alcatel Idol 3 4,7 tesztjéből Snapdragon 410-es SoC-vel szerelt modell tesztjéből :
    " A rendszersebességre így sem lehet egy rossz szavunk sem, pörög a szoftver, nincs megakadás, az alkalmazások közötti váltás is könnyedén zajlik, a fordítgatásra gyorsan reagál a masina. A programok szélsebesen megnyílnak, a kilépéskor pedig nem zuhan össze a rendszer, ami főleg a másfél gigabájtnyi rendszermemóriának köszönhető."
    Ez az Antutu pontszám meg egy dolog szerintem egy dolog, összességébe kell nézni, ki kell próbálni a készüléket, és mindig kipróbálni vásárlás előtt és érdemes részletesen elolvasni az értékeléseket teszteket a specifikáció önmagában papíron még nem sokat jelent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák