Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz GABEN22022 #300 üzenetére

    Azért az IP védelem ebben a kategóriában nem nagyon elterjedt... sztem 3 dolog kellene, h ez egy ultimate alsóközép telefon legyen:

    - közelségérzékelő: a legfájóbb, legolcsóbb és egyben illetve ezek miatt a legbosszantóbb hiányossága a készüléknek

    -qHD vagy 720p kijelző: ez inkább csak a kor elvárásai miatt fájó pont, ha azt nézem, h pár éve az akkor királykategória S2 is pont ekkora képátlóval és felbontással bírt, akkor azért annyira nem gáz és nem hiszem, h az evolúció ez alatt a pár év alatt sokat javított volna a zemberek látásán. Szóval jobb lenne, de ha az árába nem fért bele, akkor ez van. Viszont a használt technológia miatt a készülék képe eszméletlenül kontrasztos és azt kell mondjam, h az alatt a pár nap alatt amíg tesztelgettem, nem akartam felpattintani az ereimet a pixelek látványától - pedig egyébként 5.2 inchen full HD-s telefonom van (LG G2). Ráadásul a rendszersebességre és az akkuidőre tagadhatatlanul jó hatással van a kisebb felbontás.

    -20-25%-kal nagyobb akksi: ez sem egy égető dolog, bár hozzá kell tennem, h nem próbáltam le bekapcsolt mobilnettel meg más módszerekkel (nem az élesben használt kártyámat tettem bele), h mit is bír pontosan, de azt gondolom, h a jelenlegi akkuval is bőven használható. Viszont az okostelefonokkal töltött elmúlt pár évben rájöttem arra, h amíg kisebb kapacitású akksival felszerelt telefonom volt, soxor pont amiatt nem álltam neki nyomkodni az üres perceimben-fél óráimban, mert esetleg tudtam, h hosszú lesz a nap és nem voltam biztos benne, h ki fog tartani a telefon ha feleslegesen nyomkodom - többek között emiatt is vettem az előbb említett G2-t, mert a 3000-es akkut még a full HD meg a Snapi 800 ellenére is elég nehéz megfektetni. Szóval csakis ebből a megfontolásból mondom azt, h egy 2300-2500 mAh-s akksival már akkora tartalék lenne a telefonban, h kb bármire elég lenne. Jah és az S5-höz hasonlóan ebben is van energiatakarékos mód, amikor monokrómra vált a kijelző is és az amoled miatt ilyenkor tényleg kevesebbet eszik.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák