Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz [CsuCsu] #2 üzenetére

    Nem ertek egyet. Az $500 valszeg a letezo legfapadabb verzio lesz, mindenfele szolgaltatas nelkul, FreeDOS-al, Athlonnal, minimalis ram-al, stb, ~csoda, ha bekapcsol az egesz es elfut rajta a golden axe. (Ok, ez picit tulzas volt, de erted, na)
    Tipikus extrazasi arszabast nezve es az 500 dodobol kiindulva (ami itt EU-ban inkabb £/€500) azt tippelem, hogy egy ertelmesebben felszerelt valtozat inkabb az $/£/€1000 korul lesz, annyiert meg mar mast is lehet kapni, vallalati szegmensen belul is, ami hozza ezt a teljesitmenyt, meg meg az par extrat.

    Tobbieknek:
    A D-SUB csati mai napig letszukseglet a legtobb nagyvallalatnal, de nem csak a regi kijelzok, hanem a projektorok miatt is. Ha van 50 meetingszobad, es mindben van egy regi projektor, ami amugy tokeletesen teszi a dolgat, csak epp D-SUB csati van rajta, akkor inkabb olyan gepet/dokkolot/atalakitot fogsz venni, amivel megy a D-SUB, mint lecserelni az osszes projektort az osszes meetingszobaban, meg ujrakabelezni meg minden. Netto szivas, plusz draga, de legalabb haszna nincs.
    A sima kijelzok a legkisebb problema, azt azert barmilyen kicsit is ertelmes ceg barmikor le tudja cserelni, ha van ra megfelelo okuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • sb

    veterán

    válasz [CsuCsu] #4 üzenetére

    Jó ha van rajta.
    Én is most láttam olyan céget, ahol drága, aktív DP->DSUB átalakítót kellett a gépre kötni, hogy rá tudják dugni a... HDMI/DVI-os LCD-t DSUB-bal. :D :DDD

    De viccet félretéve, lassan dobhatnák ezeket valóban. Otthonra már rég nincs semmi relevanciája.
    Oké, hogy vannak régi gépparkok, de már lassan olyan régen van digitális átvitel, hogy nem egyértelmű melyik az öregebb. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák