Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz marcarc #2 üzenetére

    Mindenféle flémkeltés nélkül:

    " Jól kalibráltan nem annyira vészesen szar a TN hacsak nem akarsz jaték mellett grafikusként is tevékenykedni."

    Hagyjuk már ezt....de tényleg srácok, és nem te vagy az első sem a második aki ezt vagy majdnem ebben a formában írja ezt.. Én elhiszem, hogy aki ezt írja annak TN monitora van és azzal próbálja magát becsapni, hogy IPS úgyis csak grafikára van...Munkahelyen 2 monitoron dolgozom, egymás mellett van.
    (Az most más kérdés, hogy egyáltalán nem kértem a 2. monitort mert világ életemben 1et használtam és a másikon csak a háttért bámulom), az egyik monitor IPS a másik egy TN és zongorázni lehet a különbséget képminőségben, nem kicsi. Nem ez az első alkalom amikor IPS t volt szerencsém TN monitor mellett nézni ugyanazzal a képpel.
    Nem egy ligában vannak képminőség tekintetében, és kb sejtem, hogy kapok majd "Tévedsz mert az új csoda Gsynces, gamer TN paneles monitorok már sokkal jobbak stbstb..."

    Érdemes olvasni a 2 panel közötti különbségről egyébként technológiai szinten, bár nem ma olvastam így a pontos részletekre már nem emlékszem (nekem ezek addig információk amíg ki nem választok egy terméket utána hajlamos vagyok felejteni) de meggyőző írások vannak a 2 paneltípus közötti különbségről.

    Röviden: IPS nem csak grafikus szemmel szebb mint a TN és nem kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák