Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz MZperX75 #33 üzenetére

    Hidd el jól látom, és azzal is tisztában vagyok, hogy nem kínai vackokkal van megépítve ez a cucc. Én is építettem már csöves végfokot, és tényleg sokáig tart nem csak az építés, hanem a beállítása is, mivel a legelső időkben formázni kell az alkatrészeket a későbbi állandósult üzemre. És ez tényleg idő, és mint tudjuk, az pénz is. Akárcsak a többi analóg elem egyedi beállítása, hogy olyan legyen, amilyennek lennie kell.
    De.... Még mindig ordas módon túlárazottnak tartok egy hi-end-nek titulált dizájnterméket, csak azért, mert lágy tavaszi szellőn gyengéden szárított indiai fenyőből van a ház, pézsmapocok szőr van a csomagoláson stb stb... Ezek csak félig szólnak a hangminőségről, tán még félig sem, sokkal inkább arról, hogy ez presztízs és különlegesség amit eladnak. Akárcsak a divatvilágban, mert ott is találni milliós tangabugyit éppúgy.
    Volt szerencsém régen hallgatni egy két méregdrága eszközt, és nem igazán vettek le a lábamról. Inkább placebo hatásuk van, mert nem lesz kiugró különbség egy ilyen egyedi készülék, és egy nagyobb sorozatban készült szintén csúcskategóriás eszköz között egy vakteszten. Akárcsak a szintén túlmisztifikált audio kábeleknek. Amúgy az igazán drága holmik még csak itt kezdődnek, egy példa:[link]
    Vagy az igazi vakítások egyike:[link]

Új hozzászólás Aktív témák