Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz erdoke #35 üzenetére

    Koszi szepen a linkeket, de az elso fizetos-regisztracios, a masodik csakmregisztracios de mar a kivonat is kinai (szakembernek mint neked biztos sokat mond a kulonbozo hormonok valtozasa, nekem nem sokat), a videot meg nem tudom most megnezni. Pedig rakeszultem egy jo kis esti olvasgatasra :)

    Azt ertem hogy az elhizast hormonalis problemak okozzak, de van egy hatar, amikor ez mar nem ervenyesul. Kaloria be, kaloria ki. Ha tobb a "ki", akkor fogyni fogsz. Lehet hogy nem szepen. Vagy gyorsan. Vagy onnan ahonnan szeretned. De koverebb nem lehetsz: a semmibol nem lesz energia ( a falnak megyek amikor azzal traktaljak az embert hogy "o, maga szegeny, maganak mindegy mit eszik, a hideg viztol is hizna". Persze, fuzios koverseg, mi? :((( ). Persze ha valaki betol egy pizzar mert edzett, akkor abbol nehezen lesz fogyas. Szoval a normalis kajaval szep eredmenyeket lehet elerni, ez vitathatatlan teny, de meghatarozo mivoltat tovabbra is tulzonak erzem. Szerintem az egyensuly a lenyeg, es ebbol a taplalkozas csak az egyik komponens.
    Bocs' mindenkitol a litaniaert... :R

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák