Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Ez a big-little felépítés az oprendszerek ütemezőjének szintjén már rendesen meg van támogatva? Korábban emlékeim szerint kiemelt probléma volt, hogy a PC-s oprendszerek ütemezői nem ilyen kialakításra lettek kitalálva, azokat rendesen fejleszteni kell, hogy érdemben kihasználják ezt a kialakítást.

    Azt meg nem igazán tartom valószínűnek, hogy a játékfejlesztők külön foglalkoznának ezeknek az érkező prociknak az optimalizálására a játékaikban... Maximum 2-3 ilyen jellegű hardver generáció múlva lesz elég proci a gépekben ahhoz, hogy időt szánjanak rá.

    Valószínűnek tartom, hogyha az AMD nem követi ezt a big-little felépítést (szerintem nem fogja), akkor idővel az Intel is szakít majd vele, de ez csak az én elképzelésem a jövőre nézve. - Tömöríteni, kódot fordítani, videót kódolni nem ideális a big-little... A kisebb igényű dolgoknak mint pl. office használata meg úgy is mindegy, milyen mai proci van a gépben...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák