Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    hatalmas köszönet a tesztért,bár eléggé lesajnálos lett....!

    én lasan fél éve hajtom AMD-ATI rendszeremet,ezidáig hibátlanul.egyedül a procit cserélném négymagosra.(meghát az álmom is mindig azvolt)..megkockáztatnám h hosszutávra is akár(feltéve ha nem kell játékfelbontást emelnem,de ez egyelőre nincs tervbe)....
    nekem az uj AMD nagy előrelépés lenne,árával meg tökéletesen megvagyok elégedve,mert tudom azt,hogy ezmég lesz olcsóbb is..pláne ha sikerül a külföldi munka,akkormeg mégnagyobb örömöm lesz :C
    picit sajnálom énis az AMD,mert nemnagyon tudott felzárkózni,de megeshet h hamarosan robbantanak,mint anno az ATI 4xes szériájával....
    én drukkolok az AMDnek...:R

    u.i.:már várom sok kedves PH!-s kollega logoutját(..pl:TomBoy,Oli..:R) az új 4magos amdről,
    .......és remélem vki leteszteli más alaplapban is,nemcsak Asusban :U (..pl Gigabyte)

    (#5) antikomcsi:én ezzel a HSZel teljes mértékben egyet értek...:R:R

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák