Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz Dr. Szilikát #48 üzenetére

    Érdekes amit írsz! Azonban a két orgánum nem igazán mérvadó a kripto témában. A portfólió cikk írói már többször is lejáratták magukat a baromságaikkal.
    Ezen kívül, egyik cikk sem említ forrást, hogy az amit írnak, az honnan származik.
    Napi szinten olvasok híreket a kriptóval és a blokkláncal kapcsolatosan, de ilyen információt, mint ami a portfolióban szerepel, nem lelni. Az index.hu-t meg szerintem hagyjuk is. Nem hitelesek és nem tartoznak a megbízható források közzé.

    Azonban szívesen veszem, ha segítesz a fenti híreket megkeresni azokon az oldalakon, amik a kriptóval érdemben és széles körben foglalkoznak:

    Én ezeket szoktam átolvasni:
    https://news.bitcoin.com/
    https://cointelegraph.com/
    https://www.coindesk.com/

    Természetesen ezek az oldalak is közölhetnek fals információt, de talán több hitelük van, mint az általad linkelt orgánumoknak.

    Venezuela érdekes példa volt valóban, de csupán egyetlen a sorban, mert említhettem volna még El salvador és Málta helyett/mellett például Tanzániát, Paraguayt vagy éppen Mexicot akik tervezik a bitcion-t törvényes fizetőeszközként bevezetni.Talán még Argentína is kacérkodik!?

    Ajánlanám még egy igen jól értesült youtuber, BitBoy videóit, vagy CryptoRUs esetleg Micheal Saylor youtube videoit.Nem gondolom, hogy a portfólió vagy a főleg az index bármilyen mérvadó információt közölne.

    De ez az én véleményem, és szívesen veszem, ha a két magyar cikk tartalmát bármely kriptóban mérvadó hírei között megtalálod. Szerintem nem fogod.

    No offense, de nem az indexből, portfolióból vonom le a következtetéseimet.

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz Dr. Szilikát #51 üzenetére

    Nekem sem tetszik, hogy mennyi felesleges energia és pazarlás van a világban.
    De talán ez is egy olyan dolog, amin ez az új technológia változtatni tud.
    Szerintem nem a koinok a lényeg, meg hogy ki,mit, hogy nyerészkedik, hanem hogy milyen változás lehetőségét hordozza magában és mivé fejlődhet mindez. Sajnos fejlődhet rossz irányba is. De, akár nagyon jó irányba is.

    Én biztosan nem tiltanám be, mert egyre kevesebb energiát fogyaszt és segítheti az újabb energia függőség enyhítését. Például a mágnesesség elvén alapúló ingyen energiát biztosító generátorok elterjedését. Ott ahol nincs vulkán, vagy más geotermikus energia.

    A felesleges ruhaszárítókat, meg a rengeteg bankot és az azt körülvevő, azt kiszolgáló háttérországot. Na, azt betiltanám. A bányászat, amíg nem áll át prof of stakre, addig a banki szektor közel 1%-ának a fogyasztását eléri!
    De, lehet, hogy 10-15 év és nem lesznek bankok a jelenlegi formában és nem lesznek fosztogató bankárok sem, és akkor már nem is kell betiltani. Nem lesz mit. De ez már egy másik történet.

    Jó 7végét!

    Üdv,
    János

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • tha_answer

    őstag

    válasz Dr. Szilikát #80 üzenetére

    "A bitcoin legnagyobb átverése talán, hogy a jövő technikájának beállított fogalommal jól megvezethetők olyan romantikus félnótások is, akik a fennálló világrend megdöntéséről fantáziálnak. Különös tekintettel a jólétüket és békéjüket biztosító világrendet jó lenne azért valahogy felforgatni, hiszen az mekkora poén lenne."
    :C :C :C :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák