Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    válasz rudi #49 üzenetére

    Nem okoskodásnak szántam a hozzászólásom.
    Speciel Atomot még nem használtam, de kb 1 éve még aktívan futott nálam egy 600-as K6-os második gépként, és leginkább a régi perifériák miatt cseréltem le (lassú, 1.1-es USB, behalt videokártya amit nem volt kedvem pótolni, meg ilyenek)

    Igaz nem Photoshop-ot nyomtam rajta 12 megapixeles képekkel, (hanem Paintshop-ot 3-as képekkel) de XP alatt Operával netezni, Word97-tel a doksijaimat írogatni, letölteni, zenét hallgatni, Skype-olni, DVD-ket, meg fotókat nézni, és hasonló dolgokra tökéletesen megfelelt. Várhatóan ennél többet egy netbooktól sem vár el a megcélzott vásárlói réteg.
    Akinek a gép kenyérkeresésre kell, az pedig általában nem sajnál rákölteni párszázezret.

    A K6-ost egy SDRAM-os, 1,4-es Geode váltotta, ami érzésre semmivel sem lassabb a fenti alapfeladatok végzése során, mint az X2-esem.

    Őszintén szólva nem tudom az Atom teljesítmény szempontjából hogyan viszonyul a fenti procikhoz; de meglepne, ha bármelyiküknél lassabb volna.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák