Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz kano #29270 üzenetére

    Most valami tegnap óta megint nem okés :( Telepítés után egy újraindítást követően nem tudtam elindítani az előtelepített alkalmazásokat: fájlböngésző, névjegyek, kamera, stb. Bementem az alkalmazásokhoz megnézni mi újság, kb. mindegyikhez adatként 12 kb. volt írva. Ahol töröltem az adatot, ott lement 0 kb.-ra, mintha nem is lett volna feltelepítve. Egy újraindítás segített, ment is szépen minden. Aztán utána jöttek szépen a dolgok: tegnap ahogy használtam a telefont, azt vettem észre, hogy ha elindítok bizonyos appokat a hozzájuk kapcsolódó háttérfolyamatok leállnak: pl tegnap beültem egy helyre és mivel volt wifi rá akartam kapcsolódni, de előtte beizzítottam volna a VPN-emet, erre leállt a VPN háttérfolyamat ; ma reggel már nem is tudom mit csináltam, de kiírta, hogy leállt valami címlistás backup folyamat és még voltak ilyen finomságok... :( Mondjuk azt hozzáteszem, hogy használok Xposed-ot is (ráadásul a legfrissebb v80-ast) meg Viper4Androidot is, lehet ezek kavarnak be neki. Most megnézem mi újság van más ROM terén, sajnos a Resurrection-ben valamit nagyon benézett a készítő múltkor, mert állandóan pörgette a CPU-t, így 55-60 fok között volt alapjáraton a hőmérséklete, bár elvileg ez rögtön javítva lett.

    (#29267) Obyboy: ha még nem késő ilyen figyelgetős app-ra tudnám neked javasolni az Elixir 2 widget app-ot. Nem tudom ez működik-e az Elixir 2 app nélkül, de ez az app család így együtt nagyon kis ütős dolog, nekem mindig felkerül a telefonomra kb. az első appok között, és vannak különböző addonjai is, ráadásul magyar a készítő. Illetve ha egy kicsit komolyabb appot keresnél akkor még a 3c Toolbox Pro-t tudnám ajánlani ilyenre, nagyon jó kis widgetjei vannak annyi, hogy fizetős és nem olcsó, cserébe rengeteg mindent tud amit nem is tudok így hirtelen felsorolni, Xposed beépülő is és rengeteg más appot képes kiváltani.

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák