Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macii97

    senior tag

    Érdekes módon még nem igazán találkoztam azzal az okfejtéssel itt a mobilarénán (vagy csak átcsúsztam felette szégyenemre), hogy azért kerül ennyibe a Oneplus, mert a BBK anyacége egy európai prémium márkának szánja. Hiszen a flagship killer kategóriában ott van a 300 másik BBK brand. Egyszerűen kiemelték belőle ezt, és felépítették.

    Ahogy mutathatna valaki olyan gyártót, aki konkrét GARANCIÁT vállal beázás ellen. Ez is MINDEN 1+ cikkben elhangzik, hogy kérdéses a garancia beázás esetén. Hát beázásra szerintem egyetlen gyártó sem vállal semmit, IP minősítés ide vagy oda.

    Minden évben eddig az volt a gond, hogy valamiben (kamera stb) gyengébb volt az aktuális oneplus mint a konkurensei, jaj de rossz. Erre 2020-ban lerakták az asztalra a 8 Pro-t, ami némely tulajdonságában köröket ver a többi gyártóra, akkor meg miért kerül ennyibe, jaj de rossz. Döntsétek már el. Flagshipnek flagship ára lesz.

    Ja, hogy 370k Ft lett 1000 euro... Arról nem az OP, hanem az OV(!) tehet! A kettő teljesen más ugyebár ;]

Új hozzászólás Aktív témák