Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hajbel #77 üzenetére

    Tudom en azt, csak nem erdekel, hogy ki van mogotte, amig teljesen kulon markakent van kezelve. Es ez most nem az egyik tipikus "Ertem en, hogy gozmozdony, de mi hajtja?!" pillanatok egyike.
    Oka van annak, ha valaki kulon markat csinal ugy, hogy csak nevleg van kulon a marka. Termeszetesen, amikor ezt nyilvanossagra hozzak, akkor mondanak valamit, hogy hivatalosan miert lett kulon marka, de az netto manager-bullshit, kb annyi ertelme van alapozni ra, mint 250el elutott szunyog hullaja alapjan jovoheti lottoszam-joslast tartani.
    Majd ha par eve piacon vannak, kiderul, hogy van-e toke a menyasszonynak, addig szamomra erdektelen a dolog. :K

    Es ennek semmi koze magahoz a termek jelenkori minosegehez es/vagy ar-ertek aranyahoz amugy, tehat ez a velemeny tok fuggetlen attol, hogy maga a kiadott telefon perpill mennyire jo vagy nem jo.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák