Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz ToMmY_hun #469 üzenetére

    Ezek némelyike valamennyire szubjektív, nem vitának szánom. Elfogadom, hogy van akinek ez OP3 jön be jobban.

    Nekem ezek miatt jobb az S7 edge:

    + SoT, persze most javított az OP3 a nagyobb akkuval, de óriási előny az edge-nél, hogy játékokkal sem merül jobban, ha használom a game launchert. Én elég sokat játszom, szóval sokat számít. Így akármennyire nyúzom, akármilyen hw igényes játékkal játszok, akkor is megvan a napi 6-7 óra SoT. Ha meg csak netezek, levelezek, ennél több.
    + kijelző, nekem számít a QHD, és nem akarok vitázni arról, hogy de úgysem látszik. Elfogadom, hogy sok embernek elég az fHD.
    + hangminőség, ez határozottan jobb fülessel. Mivel én rengeteg zenét hallgatok mobilon, ezért nekem sokat számít (ez amúgy csak az Exynos-os S7-re vonatkozik, de amúgy is az kapható Európában).
    + kamera, na ez határozottan jobb. Nappal még nem nagy a különbség, de rosszabb fényviszonyok között verhetetlen az edge.

    Akinek ezek a fenti szempontok nem számítanak, annak jobb választás az OP3, mert kb feleannyiba kerül, mint a Sasmung. Egyébként az OP3-mon smoothabb volt a droid, de ez az előnye el fog tűnni a 7-es androiddal, mert ott sokat javított a samsung (nem mintha most laggolna, de egy kicsit érezhető a különbség az OP3 javára).

    ***

Új hozzászólás Aktív témák