Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorPro

    addikt

    Nos, egy röpke tapasztalatot már tudok írni.

    Én innen vettem: [link]

    Átment simán a vámon. Profin duplán becsomagolva, még elázni sem tudott volna.

    Külsőségek:

    -Pont most vettem észre hogy a számlap sötét indigó kék nem fekete. Nekem jó, mert órában ez a kedvenc színem. Az óra szépen kidolgozott, semmi kifogásolni valót nem tudok mondani. Szép pormentes kijelző, karc mentes az egész tok. Hátlapon a töltőcsatinál van egy jelenlégtelen karc. Gondolom a gyárban csak kipróbáltál. A töltőcsati tüskékkel elég könnyű összekaristolni szerintem. De lényegtelen mert nem látszik, és használni kell nem babusgatni. Az óra méretei vékonyabb csuklóhoz is jó mint nekem. Rövid tokfülekkel rendelkezik. Van egy Seikom, pont akkora az is. Felvéve nagyon kényelmes. A szíj remek találmány, a mágnes remekül rögzíti. A szíj hosszát remekül tudod állítani. Ha beledagad a kezed picit lazítol rajta könnyedén. Az óra nem nehéz a szíjnak köszönhetően. Laza könnyű viselet. Egy nato, vagy más szíjjal is simán eltudom képzelni. Az óra összességében remek, szépen kidolgozott. Ami viszont elbújhat például a Seikom mögött az a számlap. Itt nem tudom mit akartak, gondolom a full minimál dizájnt követték. A számlap műanyag, festett indexekkel. Egyedül ez árulkodik arról, hogy lényegében ez egy olcsó óra. A szép számlapot meghagyták az arany verziónak. A szíj picit lehetne hosszabb. Nekem vékony a kezem és a csuklóm, és éppen feltudom úgy venni hogy nem kell kifűznöm a szíjat. Ki-be fűzögetni elég macerás.

    Külön kiemelném hogy az amoled kijelző közvetlen napfényben használhatatlan. Semmit nemlátni belőle, köszönhető annak is hogy a kijelző előtt egy matt plexi van. Az indexek nem világítanak, csak a mutatók. Promó képeken az indexek is fluoreszkálnak.

    Szoftveres oldal:

    -Van hová fejlődni. de ne felejtsük el hogy kb egy hónapja jött ki a modell. Az áruházban lévő app egy bughalmaz volt sokáig, volt hogy le is vették az áruházból. Maga az app nem rosz, van ott minden. De, értesítések visszajelzésére van egy gyárilag választott lista és kész. Pl Viber nincs benne, és ezt nem tudja visszajelezni. Mailt? Azt sem. Tehát ezt javítaniuk kell, nem is értem hogy gondolták hogy egyénileg nem testre szabható. A másik az időjárás, amit nem képes kijelezni. Nem csak nekem, Kínán kívűl senkinek. Nem is értem. De, ne felejtsük el hogy még csak a Kínai régión jelent meg az óra. Ezeket biztosan javítják. Hőmérséklet, nekem ezt se írja ki pedig tudja. A többi része oké. Jó benne a vibra motor. Betudod állítani ha a szemed elé emeled az órát bekapcsolja az amoledet, amúgy csak gombnyomásra. Pulzus mérés elég pontos szerintem, ezt tesztelnem kell még. Maga az egész termék a 16-20 ezer forintos árát szerintem simán éri.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 Hazel

Új hozzászólás Aktív témák