Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkChild

    senior tag

    Tavaly év végén megpróbáltam összeadni, hogy egy nap mennyit lógok a közösségi oldalakon és elég elborzasztó érték jött ki (több óra naponta :Y ). Meg is fogadtam, hogy 2016-ban hanyagolom az FB-t, Instagramot, stb. Az elején elég nehéz volt türtőztetni magam, de mivel amúgy is viszonylag szűk a közvetlen baráti köröm és akikkel napi kapcsolatban vagyok, szintén nem nagy Facebookosok, így 1-2 hét alatt teljesen sikerült leszokni az állandó üzenőfal bámulásról. Február óta talán négyszer léptem be FB-re, már egyáltalán nem is hiányzik (nem azt nézem napi 2-3 órán keresztül, hogy azok az emberek, akikkel évek óta nem is találkoztam személyesen éppen merre járnak a világban, vagy mit esznek :U ).
    A mobilt meg max. akkor veszem ki a zsebemből, ha csörög, vagy ha át akarom olvasni a friss híreket. Jó így :K
    (Attól meg egyenesen agyf*szt kapok, mikor azt látom, hogy a csaj ismerőseim megállás nélkül az FB news feedet görgetik fel-le a telójukon, nehogy már lemaradjanak egy barinő-selfieről. Érdekes mód a férfi ismerőseimre nem igazán jellemző ez a szokás, szóval a cikkben hivatkozott tanulmánytól eltérően én inkább a lányokat látom mobil - és persze FB - függőknek.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák