Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    Tudom, hogy nincs túl nagy élet itt jelenleg a fórumon, de én egy picit még igyekszem lelkesedni, lévén nekem még elég új a teló, és nagyon élvezem őt. Ma kipróbáltam ezt a THL_Classic_ROM_v3.0_rbt4-new_disp romot, és így elsőre nagyon szimpinek találom. Szerintem szebb, mint a gyári,de ez tudom, szubjektív megítélés. Multilanguage-es és root-olt alapból. Tele van rengeteg hasznos praktikus alkalmazással, amivel most nem fárasztanék senkit (főleg magamat :) ), hogy leírogassam, mit takar ez, benne van a "DESCRIPTION"-ben, akit érdekel.
    Egy mondat a Flash Tools használatával kapcsolatban, hátha másnak is lesz még vele gondja: Lévén, hogy fix akku-s a teló, a flash-elni kívánt elem betallózását követően "Download", majd a telót kikapcsolt állapotban ezután kell az USB-re feldugni. Így simán felment nekem a CWM recovery, ahonnan egy 4.4Root.zip-pel sikerült rootolnom a gyári (Tinydeal) romot. Nekem a Vroot hibát dobott, és nem is sikerült vele megoldanom ezt a problémát :( .
    Ami a lényeg: a kardinális kérdésként szereplő GPS nálam viszonylag tűrhetően üzemel, miután megkapta a szükséges beállításokat. Azért írtam, hogy viszonylag, mert a navigáció során nem volt vele semmi gondom, azonban amikor egyszer megálltam parkolni, egy pillanatra áttett a kb. 10 m-rel arrébb lévő utcába. Amikor elindultam, újra helyre állt a rend, és visszakerült a navi-nyil a helyére. Két alkalmazással teszteltem, az online Waze és az offline Sigyc volt ebben partner. Szerintem egyáltalán nem gáz (egyelőre) a GPS, de talán erről majd még később.
    Ami egy kicsit zavaró, hogy a Jelly Bean-től eltérően a hívás menüben nincs hangrögzítésre lehetőség (na nem mint, ha sokat használnám). Erre esetleg van valami megoldás, vagy ez egy külön opcióként kezelendő alkalmazás?
    Egyelőre ennyi, aztán még jelenkezem, ha majd sikerül még mélységeiben is átlátni mind a telót, mind a rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák