Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz SaGaIn #50 üzenetére

    engem nem ment fel, de én nem is tehetek semmit öteletem sincs a mgeoldásról, azt tudom, hogy a jelenlegi helyzet szörnyű, ... az óceánokban levő műanyag szemétszigeteket tekintve is, az űrszemétig, melyre már külön megfigyelő csoport van .... de a föld vezetőit sem menti fel, akiknek - nem csak a bányászat miatt hanem - az egész föld energiafogyasztása miatt felelősek, és le kellene ülniük megbeszélni, kitalálni, bevezetni, megszorítani ... mertegyedül ők tudnának bármit is tenni ....

    de aboszolút nem ebbe megy az emberiség.
    már most nyomják az emberek arcába az önvezető autót, hogy húúúde jó lesz az
    a MI-os telefont hogy hú de jó lesz az
    a tapéta OLED TV-t hogy hú de jó lesz az
    az okosotthont hogy hú de jó lesz az

    mind-mind olyan dolog ami nélkül eddig is megvoltunk, és most már elég sok élvezeti cikket adott a fogyasztói társadalom.
    CRT -ről LCD-re oké szuper
    de az OLED már nem fog annyit adni mint az LCD adott a CRT-vel szmben

    kétségbeesetten próbálja meg minden ipar kitalálni, hogy mire harapnának még rá az emberek.

    " .... Az Energiafelhasználásban miért nem lehet kinőni a középkor pazarló gonolkodásából? .... "
    szerintem soha nem volt még olyan önző az ember mint jelen korban, ... vagyis most vannak meg hozzá az eszközei

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák