Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz cizoe #93 üzenetére

    "Aki meg otthon rendereli a képeket meztelen hentai ri*ancokról 3dben, az vegyen csak i7-et."
    Ez mondjuk tetszett :DDD :DDD :DDD , az meg nem érdekel, hogy igaz vagy nem...
    [link]: Várom már, hogy valaki még azt a 0,6 FPS-t is megemlítse az i7 hátrányára. :DD
    "Bőven elég bármelyik négymagos 45nm-es cpu, legyen AMD vagy Intel."
    Szögezzük le emberkék, hogy én nem mondtam ilyet, csak védtem az i7-et. Akinek van pénze és kell neki az i7, az úgyis megveszi, akármit mond az NVIDIA... Egyébként múltkor volt valami cikk, szintén Intel vs. NVIDIA volt, csak az Intel javára, már nem tudom melyik cikk volt az, de nagyon tetszett, és el is nevette magát rajta sok-sok ember. Az NVIDIA öngyilkossági kísérleteket hajt végre az ilyen húzásaival, és szánalmas, hogy nem veszik észre magukat. Mondja ezt egy Intel - NVIDIA tulaj, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

    #95: Ajj mephiiiiiiiii, FÉLRE ÉRTELMEZTED A CIKKET!!!

    #99: "Másrészt egy egyprocis 940-es rendszer árából kihozható egy Dual Quad Opteronos rendszer, ami megintcsak megfordítja az erőviszonyokat."

    A 920-at meg felhúzom 4,2 GHz-re, ami megintcsak megfordítja az erőviszonyokat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák