Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    válasz Pete55555 #42 üzenetére

    Külföldről volt ott szó,és kérdezték,hogy honnan a tapasztalat és történet. Hát elmondtam. Itt te vetted egy kalap alá,nem én.
    És igen,itt élek. Nézd meg anglia történelmét,és a demokráciájukat. Az elején az sem volt leányálom. Nekünk annyival könnyebb,hogy tudunk példát venni,viszont annyival nehezebb,hogy nem kicsit el vagyunk csúszva nyugathoz képest!
    Habsburgok,szabharc,1vh,2vh,vasfüggöny. Ez nyers történelem. Nézd magyar szemszögből,és látni fogod,hogy miért ennyire más világ a kettő. És alig 50 éve egy élet munkája volt egy autó,most meg már mindenki 10 év alatt akar milliomos lenni és mercivel járni.

    Ez a probléma olyan szinten globális,hogy csak az lát rá,aki tanítja.Aki benne élt,az pedig azt látta,amit elé tettek.Akárcsak ma.Nem akarom ezt így folytatni,egyrészt a témaindító miatt(megint elnézésedet kérem),valamint fórumszabályzat és flamelehetőségek miatt.
    Szívesen beszélnék erről,de ez nem az a fórum.

    noxwill:Én támogatlak. Vesztenivalód nincs,amit pénzben ki lehet felyezni.Remélem a legjobbakat. És kérlek tájékoztass minket,ha belevágsz,hogy láthassunk pozitív példát is! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák