Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerbaudhu

    tag

    válasz Dr.Marcus #776 üzenetére

    Nem csináltam vele semmi különöset, azt viszont hozzá kell tennem a dologhoz, hogy azalatt az egy hét alatt kb 1 órát beszélgettem rajta, szóval nem ment a beszélgetés nagyüzemben, ennek ellenére szerintem ez készenléti idő állati jó. A készülék július közepe óta van meg, az elején persze állandóan nyomkodtam, nekem is két napokkal kezdte. Most is elég sokat használom, (pl stoppernek, zenehallgatás, filmezés, office, navi, játék stb) de persze nem annyit, mint a legelején. Viszont július óta az akkuidő hatalmasat javult, sokkal nagyobbat, mint amennyivel kevesebbet nyúzom. A múlt héten pl úgy csináltam 5 és fél napot, hogy egy háromórás vonatutat végig mp3aztam oda-vissza, vagyis 6 órát, egy 1 órás autóutat végignyomtam garminnal, és 3 napig olyan vidéken voltam, ahol ha rossz helyen állok, nincs a vodának lefedettsége sem. És azon a héten tettem fel az opera minit, azzal is játszottam egy ideig, szóval meglep engem is a javulás. Az akkut nem nagyon formáztam, csak annyit csinálok, hogy ha lehet, egy éjjel rajtahagyom a töltőn, és reggel veszem csak le. Ja és nem szoktam soha kikapcsolni a telefont. Most is kb 6 hete megy folyamatosan, akkor is egy program indította újra. Fagyásom a vásárlás napján volt 2 db, azóta semmi. A készenlétben hagytam neki, hogy "lélegezzen", én nagyon szeretem ezt a funkcióját, pedig ha kikapcsolnám, valószínű még tovább menne, mert gyors számítással az előbb kikalkuláltam, hogy mivel 9 másodpercenként villan föl a LED, egy héten összesen 9 órát és 20 percet világít teljes fényerővel (beleszámoltam azt is, hogy nem folyamatosan megy max fényerőn :DD ). Persze ezzel lehet szórakozni, de ha enélkül is min 5 nap, akkor nem hiszem, hogy érdemes vele játszadozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák