Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz Xantomas #4912 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!

    Igen a fényképezőgép gombja nem túl ideális helyre került, , valahogy nagyon szélen van, kicsit félek mindig, hogy kicsúszik a kezemből a telefon fotózás közben.

    Kijelző nekem nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, rendszeresítettem is egy kis törlőkendőt a tokjába.

    Tegnap nem írtam, de nagy pozitívum számomra, hogy a telefonnak van tartása, súlya. Érzem, hogy van valami a kezemben, a fém betétek miatt pedig nagyon stabilnak tűnik a készülékház. A akkufedlapot én is nézegettem, hogy elég vékonyka. (azok az érzékelőszerűségek mire valók? "földelnek"? A kijelző miatt kellenek? a kis középre ragasztott szivacsszerűség esetleg párafelfogó? VAgy a rázkódásban segít?

    Amúgy gratulálok a Nokia tervezőinek, a tökéletesre törekvés nem az erősségük, már az N80-nál dícsértem őket, amikor a telefonba nem építettek alapból billentyűzárat, és hátlapra fektetve billegett a kamera fókuszállítóján. Apropó ez szeritnem ide is elfért volna, mármint egy fizikai lencseállító, amivel makróba tolhattuk volna a lencsét. Érdekes, hogy a fórumban ezt senki sem említette, pedig evidenca szerintem, ha már fix fókusz ezzel kiválthatták volna a makrót.

    Na de visszatérve a tervezésre, szuper, hogy a SIM kártyát ki-be huzogathatom, de kinek az ötlete volt a microSD nyílást az akku alá tenni??? Mondjuk így biztosan mindig biztonságos a leválasztás.

    Most saját készítésű videó kábelen dolgozom, már szereztem egy 4 osztatú csatlakozót és egy régi RCA videókábelt a neten pedig találtam leírást. Elég könnyűnek tűnik, de azért nem vagyok egy technikai zseni.

  • Georgie1224

    tag

    válasz Xantomas #4912 üzenetére

    A képernyő elsötétülésére én a sleeping screen-re tudok gyanakodni.
    Nálam fent van és mintha az okozná ezt a gondot.

    Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

Új hozzászólás Aktív témák