Hirdetés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz dabadab #5 üzenetére

    1. Jogos, rosszul közelítettem meg, itt a kolléga nejére gondoltam, aki EU állampolgárként EU területen otthon van és kész. Nimrod őseit pedig ősapáink BE/MEGHÍVTÁK a közvetlen szomszédságból (=ezáltal a közvetlen szomszéd népek gazdasági-szociális problémáiban is segítettek valamelyest), hogy érezzék magukat otthon, építsenek-dolgozzanak.

    2. A jogi keretek "nincsenek még kész". Ha stimmelnek az infóim, a leírt szabályozás szerint elvben Görög és Olaszo.-nak kellene viselnie a hozzájuk érkezők jelentette terhet, illetve nekik kellene "letelepíteni" az érkezőket, ami fizikai képtelenség és "szóban"eltekintenek ettől. Vagy javíts ki, ha a Dublin-i egyezmény már papíron se él. A gyakorlat meg még ennél is gyengébb lábakon áll.

    3. Ez egészen biztos, hogy így van, szivem szerint páros lábbal rúgnám ki a keleti blokkot a Schengeni zónából és a szabad mozgástérből. Mióta Mo EU tag, németajkú területeken a prostitúció és a szervezett bűnözés területén nagyon keményen "jelen vagyunk", míg az egyszeri munkás a 90'es években is jöhetett, csak volt egy kis papírmunka. Ezt a szűrést meghagytam volna, hogy ne rontsa a becsületes melós reputácóját és kevesebb "vigyázz, zsebtolvajok" táblával találkozzon az ember...

    4-5. Az adócsalást, asszonyverést büntetjük. Másik kérdés, hogy hőn szeretett pártunk és kormányunk holdudvara azt csinálhat, amit akar. Ezzel szemben Eritreában, Szomáliában pl a nők megcsonkítása nemhogy nem büntetendő, hanem szinte kötelező. Azaz nem a fotelban üldögélve szörnyülködik el a lányod a híreken, hogy úristen mit csináltak egy ismeretlennel, hanem őt is kirángatják, és elvégzik rajta a "műtétet". Megy ez a "civilizált" Egyiptomban is.

    6. A felfordulást pénzelő kőgazdag Öböl-országok miért nem humánusak a hittestvéreikkel?

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Aktív témák