Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BemAnyó

    senior tag

    Szerintem ez egy nagy lufi, persze van valóság alapja, de nem veszik figyelembe hogy a gazdasági válság(ami ugye kb már 2 éve tart) miatt az emberek sokkal megfontoltabban vesznek új konfigot, meg hogy aki idén vesz új gépet az kb100% hogy igp -s procit vesz, független attól hogy kihasználja e. Viszont csúcs vga-at nem nagyon vesznek az emberek mert nincs miből és a játékok nagy része a midrange cuccokon is röhögve elfutnak (főleg mivel full HD monitor sincs mindenhol) tehát minek ? Grafikai újításról nagyon nem lehet beszélni, mármint olyanról ami igazán látványos lenne, tehát megint minek venne az ember fia 80K -160K ért vgat ? (oké nekem gtx570 en van, de cégre vettem és leírhattam :DDD ) Persze az igp jól fogy, de talán köze van ahhoz hogy nem igazán lehet mást (újonnan) kapni ami értelmes ár/értekben lenne. Épp ezért a pénztelenség sokkal jobban érinti a vga piacot mint az proci/igp piacot, de ez a jelen helyzet, varázsgömbje pedig egyik elemzőnek sincs. IGP meg jelenleg nem egy atomerőmű, és egy jó darabig nem is lesz az, de majd ha idővel ide is jutunk, akkor majd előjönnek szépen a különböző addon kártyákkal (mint pl a physx volt), arról nem is beszélve hogy a nem játékra szánt vga piacot az égvilágon semmilyen veszély nem fenyegeti.

    szóval "DON'T PANIC" ;)

Új hozzászólás Aktív témák