Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz quailstorm #305 üzenetére

    Agresszív marketinggel és sok pénzzel megtámogatva nem volt nehéz dolga az IOS-nek.
    Én értem, mit írtál és nem kötekedtem. Te nagyon fejlesztői szemmel nézted a dolgot, de a felhasználó nem az. (IT-s vagyok, programozói végzettséggel, de nem fejlesztőként dolgozom. Sokszor látom ezt a hibát elkövetni :K )
    És ez egy jó kis rendszer volt a droidon (mármint gazdaságilag): tudtál venni olcsón egy valamilyen készüléket. Tud mindent, amit csak látsz máshol, de lassan, döcögősen. Vegyél jobbat, többért! Azon már jobb a helyzet, de nem az igazi. Vegyél még jobbat, még többért! Ha nem vált be, és a gyártót szidta, volt 5 másik, kipróbálhatta azt. És így azokat, akiknek pl. egy Iphone túl drága volt, esetleg nem is akartak okostelót, szépen rávezették a mézesmadzaggal , és vettek évente újat, drágábbat -> fogytak a droidos telók.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák