Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epszilon

    csendes tag

    válasz Bélaaaa #300 üzenetére

    Az lenne a kérésem, mivel a leírás alapján több mint 1 napja kénytelen vagyok megcsinálni, hogy próbáld már ki te is ha van rá módod. idáig eljutok és itt jön a gond: transmission-daemon -f -g /ffp/tm/.transmission-daemon -w /i-data/md0/video/download/ -t

    nem tudok jelszót és felhasználói nevet megadni. Utána /ffp/start/transmission.sh start no shellt kapok.

    Mentsük el, majd keressük meg a "/ffp/start/transmission.sh" fájlt, és módosítsuk:

    (TRANSMISSION_HOME=/ffp/tm/.transmission-daemon)

    (user=root)

    A 2.61-es ttransmissionnál csak 1 sorban kell módosítani de az újabbaknál már 2 sorban van kétszer. Mind a kettőt kell átírni?

    Webes felület nem jön be reboot után 403: Forbidden

    Unauthorized IP Address.

    Either disable the IP address whitelist or add your address to it.

    If you're editing settings.json, see the 'rpc-whitelist' and 'rpc-whitelist-enabled' entries.

    If you're still using ACLs, use a whitelist instead. See the transmission-daemon manpage for details.

    Kérlek segíts, mert azt hittem megveszem a nast és ahogy a fórumban Tőled olvastam meg a torrent. Bíztam benne, hogy jó lesz, de csalódtam :( Tegnap délután óta, egész éjszaka a gép előtt ültem és nem és nem akarja.

Új hozzászólás Aktív témák