Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Hieronymus #16 üzenetére

    Igen te. :K Mert te minden olvasó halmazára ráhúztad, hogy Győzike show-n nevelkedtek és nem értik meg a leírt mondatot, ha több szerepel benne, mint alany és állítmány.
    Nem mellesleg a Rejtő-féle idézeted sokkal inkább stílus, semmint példája a "jó" összetett mondatnak. Azt hiszem kijelenthetem, hogy nekem a körülírás és/vagy a hosszú mondatok a stílusjegyeim. Ha ettől eltérek, akkor pontosan azt hagyom el, amitől "derekasos" egy-egy történetem, valamint mindazt amiért a kedves olvasók végigolvassák ezen munkáimat. :R
    A konkrét műkritikád, pedig mehetett volna magához a műhöz. Véleményem szerint.
    Összegezve, egy nagyon kis mértékben tudok neked igazat adni, az általad felvázolt lényegi dolgok vonzásában. Amennyiben újságírás lenne a téma és egy általam írt cikkre kapom mindezt, fejet is hajtok értő kritikád előtt, mert abban a szegmensben igenis fontos, hogy a tizenhárom szavas mondatban legalább tizenkét információ szerepeljen. Azonban, amit én művelek sokkal inkább szépirodalom, semmint média termék, vagy tudósítás. Tény, hogy nagyon sok szót használok, nemritkán idegen szavaktól sem berzenkedek, de mindezt elengedhetetlennek érzem ahhoz, hogy ne csak tartalmat, hanem érzéseket, legfőképpen hangulatot adjak át, vagy tereljem az olvasót abban a világban melyet teremtettem számára, amelyben benne érzi saját magát is arra az időre, még soraimat olvassa. Tehát a többséggel értek egyet és eddig megírt műveimből továbbra is publikálok. Melyek között lesznek nagyon rosszak is. Ott bőven jöhet majd mindenféle kritika :)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák