Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz norvik #4900 üzenetére

    Koszi az infokat. A widgetet bele tudom rakni-hoz gondolom kene tudni, hogy honnan szedjem. Es miert is fontos a belerakas, nem eleg a kulon install?
    K9 emlekeim szerint mikor probaltam, allitotta magarol hogy tud exchange-et, de nem lehetett a ceges cimemmel osszeloni. Ezt igen. Ja es a tobbit meg imap hasznalom, es ehhez ragaszkodnek is. Meg a (legalabb) harom fiokhoz, keresztbe forwardok nelkul. Ha ezek mennek, akkor teszek vele egy probat.
    Frissitest szerintem max. akkor, ha speci hireket hallok az ujrol. Mar leszedtem de me'g nem raktam be a wifi megosztas allitolag mukodo megoldasat... azt me'g talan.
    Amugy szerintem par dolog hianyzik a menubol, ami korabbi cm-ben volt, bar lehet hogy csak en nem talalom. Peldaul pinkod feloldasnal (muszaj a gyerekek miatt, igy nem probalnak jatszani es barmolnak el valami nekem fontosat) ki lehetett kapcsolni, hogy kerjen a vegen OK-t, a 4 jo szamjegyre belepett. Vagy hogy tok jo volt hogy lehetett usb modot a redonyon levo statuszinfon valtoztatni, most meg megint itt van a folyamatosan kint levo robot... Meg van me'g par ilyen.

    Zsebob: de, van ora+idojaras widget, de az az aktualisat mutatja, a cm10-ben levo meg egyreszt napi szintre mutatott egy hetre elore, plusz - eleg jol - megmutatta az adott napot is grafikonon. Nem is a fooldalon volt nekem, hanem eggyel mellette, amikor erdekelt, megneztem. Vegulis mehetne igazabol widget helyett sima alkalmazasbol is mert ugy hasznaltam, csak nem tudom, hogy ez kinek-minek milyen app-ja volt. Azt remeltem meg lehet valahogy nezni.

  • axioma

    veterán

    válasz norvik #4900 üzenetére

    Nos, megtalaltam, de nem tokeletesen ugyanaz a mukodese. Genie widget-kent kell keresni.
    Eloszor a gapps-bol akartam kiszedni, de onnan nem telepult. (Bar most hogy belegondolok, lehet hogy probalni kellett volna tobbszor.) Aztan megkerestem play-en, onnan felrakhato, elsore ott se sikerult, de masodikra igen. Es ugyan kulon van news meg weather vagy kombi, de fix 5x1 widget, ami csak az aktualisat mutatja, es eyg katt utan nyitja ki ugy ahogy regen kb. a widget volt, es +1 a napi reszletek.
    Tegyel egy probalt elobb a gapps korabbi valtozatabol, aztan ha az nem megy, akkor a play-rol.

Új hozzászólás Aktív témák