Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Xirtam #31 üzenetére

    Nemnem, ennek alapján készül a minisorozat, le vagy maradva egy pöppet :P

    kapeti07: nem is mondta senki, hogy a Box verzióban nem lesz plusz szereplő. Csak itt a vészmadarak, hivatalosan még egy szó sem esett még a Box változatról magáról sem... Szóval lesz-e benn exkluzív karakter? Senki nem tudja, de egyesek nyilatkoznak a cég helyett is... :) Én azért remélem, benn lesz Marcus Fenix :)

    Amúgy nekem összességében a MK1 arcade gép ugrott be, órákig játszottunk, és néztük ahogy a helyi menők játszanak 20-asokért :) A MK2 arcade már sajna időkorlátos volt, akármilyen jó is voltál benn, lejárt az idő és vége lett... :)

    kenwood3: szerintem sem lesz belőle semmi, ahogy már az elmúlt 4 rész esetében sem volt, mint ahogy tekkennél sem volt, és a Capcom sem járt túl jól a SF4-gyel... Szóval sokan próbálnak magukba életet lehelni, és buta módon biztatják a többieket is, pedig az esély PC verzióra nagyon kevés (<1%)

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz HyP3b0y #19 üzenetére

    Tekken vs. Mortal összehasonlításnak nekiállni sem érdemes :P
    Annyira más a két játék fizikája, működése, lényege... Én speciel imádom mindkettőt, sőt, a Street Fightert is szeretem, de az már azért nem teljesen az én preferenciám szerint készül :)

  • FefeeX

    veterán

    válasz Speed® #40 üzenetére

    Az teljesen más, a GTA4, a San Andreas meg a Vice City is megjelent PCre. A MK korábbi játékai meg nem. Ergo nem hasonlítható össze.
    Sok potenciális játékos... Nos, erről már nagyon sok értekezés folyt itt fórumon belül is. Nem olyan sok, hogy megérje, ellenkező esetben már rengeteg játék jött volna PCre is. Nem a portolás a nagy költség, hanem az ez idő alatt a csapat által elvégezhető munka ellenértéke túl magas ehhez képest. Tehát ha felkínálják, hogy a következő 2 hónapban itt a fizetésed 200 ezer amott meg 400 ezer, akkor te sem fogsz elmenni 200 ezerért csupán azért mert már annyiért is megérné dolgozni...
    A meg hozzá tévét meg állandóan előjön a konzoltalanoktól fals megközelítésből... Meg kéne már érteni, nem kell a konzolhoz tévét venni, ugyanúgy játszható DSUB/DVI/HDMI bemenetű, bármekkora méretű monitoron, vagy akár régi tévén is. Ez olyan mint hogy azért nem veszek benzint a fűnyíróba, mert a benzinhez autót is kéne vennem...

Új hozzászólás Aktív témák