Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keembo

    tag

    válasz arty #127 üzenetére

    valamiért elvárod, hogy a fejestől meghaljon az ellen, nem? akkor mégiscsak van valamiféle való világból eredeztethető elvásáféleséged, árkád ide, szimulátor oda? ;)

    Nézd, pl. egy arcade játék, a CS:S hasraütéssel, nagyátlaggal dolgozik. 100 hp-val indít mindenki, legyen egy m4a1 fejes 90-94 dmg. Ez annyit takar, hogy 1000-ből 925 hal meg. Ez egy játék, és vagy elfogadom az ilyen megoldását az igazságosságnak vagy nem. Instant elfogadtam.

    abszolut el tudom fogadni, hogy valakinek a precizitás a minden, csak bár ne társulna hozzá szinte minden esetben az a szűklátókörűség, fensőbbségérzés amit itt is olvashattam eleget...

    Mint leírtam korábban: a vajazókés a kenyér kenésére optimális. A kenyérszeletelő kés a kenyér szeletelésére. Mindkét funkció jó, ki mit használ éppen. Konzolozni jó fotelből, pár sör után vmi fun játékot játszani a haver ellen. Vagy játszhat valaki kicsit komolyabban, ahol igencsak fontos a precizitás, vagy mondhatni a kés élessége. Ezen téma alatt tényleg azt láttam, hogy az ellentábort szavukból kiforgatva próbálják a "konzolosok" (voltak értelmes, progresszív hozzászólások is) bizonygatni, hogy a vajazókés éles.

    noha ezzel sincs gondom, továbbra sincs betiltva a pécén, 240hz-en, 3200dpi-n, gémermindennel játszás

    Ha jártas lennél a témában, rájöttél volna rég, hogy ez is parasztvakítás, mint anno a 2 Gigával (ddr2) szerelt vga-k. Egy mezei Microsoft egér kenterbe veri a 4-8x akkora dpi-jű, jobb frissítésű A4 tech egeret, csak mert jobb az optikai szenzora.

    Ha a PC masterrace-es verziómra lennél kíváncsi, az ilyen:

    Terjed a konzol, terjed a noobok kiszolgálása. Ők vannak létszámfölényben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák