Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • füles_

    őstag

    válasz lezso6 #39 üzenetére

    Az A485 is még csak most kezd elérhető lenni tőlünk nyugatra, nálunk még egyáltalán nincs.
    Én annak örülnék a legjobban, ha árulnák nálunk a Huawei notikat. A Ryzenes Matebook D nekem nagyon bejön, az USA-ban pár hete 600 dollárért osztogatták.
    Amúgy szerintem is nagyon szegényes a váleszték Ryzenes notikból, reméljük a következő generációval ez javul.

    [ Szerkesztve ]

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz lezso6 #39 üzenetére

    Ránézésre tetszik a dolog, bár valszeg a minőség itt se jobb mint az inteles társainál, sajnos. A Thinkpad eléggé lejtmenetben van. Itt is már egyben jön csak le az alja, nuku szerelőnyílás? A legújabb Dell 5491-en is már ez van sajnos (lehet régebb óta is), bár az még engem is meglepett hogy nem elég hogy egyben lehet csak lecsavarozni, de még _pattintós_ is, mint a telefonok hátlapja. Extragagyi. Amiért mégis ezt vettem az a Coffee Lake, nem akartam már prevgent venni, bár szívesebben vettem volna ugyanezt Lifebookból, ott még van szerelőnyílás, belső fémváz (rollcage?), valamint a touchpadja annak volt a legjobb, nem irritálta úgy az ujjamat mint a többi szokta. Párszor ráütöttem már a Fujira, Enter gomb már nem volt, máshol hullámzott a gombsor mint a Balaton, és még így is tökéletesen működik(!). Ez azért nem semmi. Igaz a kijelzőfedél már itt is csak floppylemez hajlékonyságú.

    Régebben volt több TP-m, de a lecsúszás miatt váltottam, leginkább az egyre kommerszebb billentyűzet, a lekorlátozott bővíthetőség (1 ram modul forrasztva, nehogy más konfigban is lehessen dual channel), a silányodó anyaghasználat, valamint a hátracsúszó kijelző (ami sajnos már nem csak náluk divat), valamint az F1-12 gombok leminősítése médiagombokká volt a fő ok.

Új hozzászólás Aktív témák