Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Blyan #13425 üzenetére

    Nem, értem mit mondasz, azt nem értem, miért nem látod be, hogy a MS saját korlátai között vergődik jelenleg

    Pontosan ez a gond. Ennek tényében meg egy sajtónak tartott több órás buli eléggé, hát hogy is mondjam..
    Ha nincs semmijük, akkor maradjanak otthon. Viszont ha ez a helyzet, elég gáz. Lehet, hogy van egy tervük, lehet, hogy az alapján haladnak, de mikor látják, hogy mi van, talán el kéne azon gondolkodni, hogy változtatni kellene..

    Emellett meg továbbra is azt mondom, hogy ha segít a beszéd, ha nem, nem a külföldi oldalaknak kellene csöpögtetni azt a kevés infót, ami néha jön, meg nem a felhasználóknak kellene találgatni, hogy mi lesz, mert ez sokat nem segít. :N

    Everybody lies.

  • for3l

    senior tag

    válasz Blyan #13425 üzenetére

    jól beszélsz, csak sokak számára lehet, túl nyers vagy! :D
    sokan lehet "nyugtatóul" vettek volna egy kis filmet valami jövő képről, bár érdemben nem tudom lett-e volna valami jelentősége. egyébként engem (közvetlenül) nem igazan érdekel, hogy mennyire sikeres a platform, az sem érdekelne, ha az egész városban csak nekem lenne wp7-es telefonom - ez max az app-ok számában nyilvánul meg, ami már érinthet, de egyelőre jól meg vagyok. a sláger adatforgalom számláló sem hiányzik (bár ez szubjektív) - 2k-ért lehet 500mb-os csomagot rendelni, ami 66ft/nap - suliban ettől drágább a májkrémes szendvics. :P

    gabor85,

    lesz-e elég nafta a rendszerben? :F nem értem, szerintem ugyanolyan jó, mint 2 hete és ugyan ilyen jó lesz 2 hónap múlva is. most az, hogy 4 magos gépek jönnek ki, az királyság, de annyira nem érdekel, mert a wp még a 800mhz-es lumia 610-en is vígan fut. a kijelzők felbontása sem igazán érint (bár ez megint szubjektív), mert 4"-nál nagyobb telefon nem kellene, arra meg bőven jó a jelenlegi is. vmi masszívabb aksit már mondjuk szívesebben elfogadnék. :)
    szóval jók ezek az új androidos csodák, de hát tudhattuk előre, hogy wp7 fronton ilyen apolloig nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák