Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Én a gamer msi gx600ammal tök jól elvagyok:)
    Nem volt drága annyira (180k egy éve), és minden fut jelenleg is maxon natívban (1280*800), néha meg kivetemedek a full hd tvre, ahol színtén nem szokott gond lenni azokkal a játékokkal, amiket játszok (cod4,gears of war,grid,stb).
    Ami nagyon a gamer laptopok mellett szól, hogy könnyen hordozhatóak és keveset fogyasztanak.
    Pl: havernál lanparty esetén, 4emberből 3nak msi gamer notija van, ami nagyon megkönnyíti a mobilitást.
    Szóval nem rossz találmány ez, csak a félmilliós ár sok érte.
    Msinek vannak olcsó, de gamernek mondott modelljei.

    Viszont az nvidia név változtatós dolgon nem tudok kibékülni,mert rohadt megtévesztő tud lenni, kb fogalmam nincs, hogy az új notikban minek megfelelő nvidia vga van (az enyémben még egy 8600gt van,az még elvileg megfelel az asztali verziónak).
    De akkor az ati ugyanazt a nevet használja asztali és mobil vonalon is, ugye?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Kobe #37 üzenetére

    Sosem értettem azt, aki oldaltáskával viszi mindenhova a notiját..
    Azonkívül, hogy kényelmetlen és lehúz, egy oldalra csoportosítja a súlyt, a noti is sokkal könnyebben sérülhet, valamint a sok "ugrálás" sem tehet neki jót.
    Én a hátizsák híve vagyok, amiben van külön noti rekesz.
    Egy ilyen jellegű táskát használok, a hát része nagyon erősen szivaccsal ki van tömve, utána van egy cipzáros rész, ahova csak a noti megy, majd egy másik cipzáros rekesz a többi cuccnak.
    A noti súlyát meg sem érzem+kb bármennyit pakolok mellé, az se kottyan meg, hosszabb távon sem, kényelmes, a noti is nagyobb biztonságban van és a táska maga sem ronda vagy kirívó.

    De persze ez a magánvéleményem:)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák