Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz iknight #14 üzenetére

    nem tudom az miért lenne nekünk (felhasználóknak) jó, ha az apple perelne. de abban szinte biztos vagyok, hogy amíg csak Kínában kapható, addig nem fognak miatta aggódni. ugyanis ott külföldi cégnek pereskedni nagyon költséges, és tapasztalat szerint nem is nagyon kifizetődő. majd ha hivatalosan külföldön is kapható lesz, akkor talán.
    mondjuk én akkor sem örülnék neki, ha pereskedés lenne belőle. ha az apple nem hajlandó több audió- és videóformátumot támogatni, nem lehet csak úgy rátölteni médiafájlokat a lejátszóira, és még hasonló korlátozásokkal él, akkor tessék tudomásul venni, hogy lesznek emberek, akik nem fogják megvenni. főleg nem olyan áron.

    egyébként J. Wong azt hangoztatta mindig az utóbbi időben, hogy annyira olcsón adják, amennyire csak tudják, hogy minél több fogyjon belőle, hiszen nekik ez az érdekük. márpedig az általuk megjelölt árért lényegében mindent tud, amit csak ki lehet Kínában használni, és abban az árkategóriában riválisa sincs igazán. szóval arra leszek kíváncsi, hogy győzik-e gyártani majd, ha megjelent.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz iknight #22 üzenetére

    nekem az fáj, hogy még mindig az mindenkinek az első szava, hogy "másolat". attól, hogy az aktuális trendi termékhez hasonlóra csinálják, attól még rengeteg munka van benne, valószínűleg több, mint amit mondjuk a HTC befefektetett a touchflo fejlesztésébe. és ez egy sokkal kisebb cégtől igen dícséretes szerintem.

    nekem van zeném az mp3 mellett még ogg-ban, de néhány igényesebb darab az ape vagy flac formátumban van meg. ez mondjuk még a kisebbik baj, de filmeknél meg aztán van minden: mkv, avi, rmvb, ogm, stb. és jelenleg is igen bosszantó, hogy fél napig kell őket konvertálgatni mp4-be (ahogy a psp-re is), sokkal jobb lenne simán felmásolni, és kész. ráadásul linux alatt nincs itunes ugye, anélkül meg ha jól tudom (bár lehet, hogy ez azóta változott) nem olvassa be a fájlokat, hiába másolod rá mass storage módban. ez szerintem nem szőrszálhasogatás, mert számomra használhatatlanná teszi az iphone-t, míg az m8 simán veszi ezeket az akadályokat.

  • Peat;)

    veterán

    válasz iknight #22 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy már több fórumban is hangot adtál ennek, de nemigazán érzékelem hogy téged személyesen hol ér a kár, hogy ennyit felhozod.
    Ráadásul már akkor is ki lett tárgyalva:
    Apple=megrendeli a hardware-t és ráfejleszti a saját oprendszert.

    Meizu=megrendelte majdnem ugyanazt a hardwaret és kifejlesztette azt amit nagyon sok telefongyártó már megpróbált (pl htc, samsung), úgy hogy annak a programnak semmi köze az apple programjához.

    Akkor kérdem én, mi abban a másolás ha ugyanazon eszközből (amit mindketten egy harmadik negyedik és stb beszállítótól vásárolnak meg) meredeken mást hoz ki egy gyártó? Vagy a szókincsed a szűk, vagy valami mégis zavar.

    Az apple ha nem korlátoz akkor meg miért vesz az emberek meghatározó része ugyanolyan árban más termékeket? Mert ami másnak szabadság az másnak korlátozás, nem kellene tulajdoni jog alapján értetlenkedni, de ha megmutatod ahogy külső program nélkül felmásolod az apple eszközre az mp3-at, flacot, divx-et és lejátszod úgy hogy hangszínt is tudsz állítani közben akkor elnézést kérek.

    [ Szerkesztve ]

  • Saccco

    nagyúr

    válasz iknight #22 üzenetére

    Az nem úgy volt hogy a Meizu előbb létezett? Legalábbis tervben? :F

    █ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Új hozzászólás Aktív témák