Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Persze érdekes lenne tudni, hogy mi fog változni, amitől az új tulajnak ezen lesz haszon, és amit az eredeti tulajdonosok nem lépnek meg. Az optimista eset, hogy az új tulaj olcsóbban tudja gyártani ugyan azt... De hát ezt nem fogjuk megtudni. Még.

  • ddekany

    veterán

    válasz cskamacska #67 üzenetére

    Részemről az szokott lenni a gond, hogy nem nagyon tudod, hogy egy adott termék milyen. Főleg hogy valaminek milyen a hangzása (ami ízlés kérdése is), vagy mennyire fogja nyomni a fejed 30 perc után. Már most, ha(!) teszem azt a Sennheiser mindig ugyan azt hozza egy adott termékvonalán, akkor inkább megveszem azt X összegért, mint hogy vegyek 3 másikat X/2 összegért, amíg megtalálom ami megfelelő, vagy megállok egy kevésbé jónál, mert egy 4-iket már nincs pofám venni. Csak ez az, hogy melyik gyártóban bízhat az ember. Én egyszer régen vettem valami HD 5xx-et, manapság ilyen 50e kategória (szóval nem egy audiofil cucc). Az bejött, de 10(?) év alatt szétment. Akkor vettem egy másik 5xx-et, pont mert reméltem, hogy ugyan azt kapom. Talán csak szerencse volt, de azt kaptam (hacsak nem majd hamarabb szétesik). Illetve ilyen kategóriában már van rakás értelmes review neten, kiderül ha valamit elbénáztak. Ennyi kellene nekem általában egy terméknél. Lehet kicsit drága, ha nem lutri. Na most bizalmat kiépíteni sokáig tart, lerombolni csak egy pillanat... furcsa nekem, hogy egyáltalán le próbálnak merészkedni alacsonyabb kategóriába, ugyan azon márkanév alatt. A tulaj váltás meg ismét eléggé bizalomromboló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák