Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Landor #693 üzenetére

    Volt AODs telefonom, de a LED mégis jobban bejött. Szerintem tök egyéni, kinek mi, mit szeret, mit szokott meg, stb..

    Engem pl. az zavar, hogy ha pl. nem színes az AOD, sokkal nehezebb rájönni, hogy mi jött. Főleg, ha csak a polcon/éjjeli szekrényen hever, ahonnan nem is látsz rá. Míg a Ledből messziről látszik a színe alapján, hogy email, messenger, viber, stb. oda se kell menni ránézni a kijelzőre.
    A fogyasztás meg szerintem nem jó érv, az AOD szerintem alapból többet elvisz, mint a 10% alatt is villogó led :)
    Viszont éjjel a villogó teló tényleg zavaró tud lenni. De gondolom ki lehet kapcsolni, quiet periodot beállítani, stb.
    Újabban úgyis azzal próbálkozunk itthon, hogy be sem visszük a hálóba a telefont, mert nem túl egészséges, ha az az utolsó, meg az az első egy nap, hogy a telót simogatjuk.
    Arra ott a kedves párunk, az úgyis sokkal jobb móka :)

    [ Szerkesztve ]

  • Decske

    aktív tag

    válasz Landor #693 üzenetére

    Nem találtam soha sehol, hol lehet ezeket állítani a korábbi telefonjaimon, illetve tök random volt, hogy melyik app, milyen színnel üzent vagy használta-e egyáltalán a ledet. Próbáltam mindenféle külső appot is, de egyikkel sem tudtam személyre szabni. De példának asszony Xiaomiját is hozhatnám, amin monokróm a led, ami mindenre fehér fénnyel villog. Ezeknél így szvsz ezerszer hasznosabb és egyértelműbb, ha mondjuk egy appnak az ikonja kikerül az AOD-re.

    A letöltési szám meg szerintem nem mutat valós igényt (többszörös letöltés, telefonváltás, csak kipróbálásra tölti le, stb), csak azt, hogy vannak emberek, akiknek ez fontos lehet. De akkor erre az AOD-t mimikáló appokat is lehetne hozni, hogy olyan telefonra akarják letölteni, amire nincs.

    Szvsz van annyi fajta telefon a piacon, ami képes minden igényt kielégíteni és az ember a pénztárcájával tud szavazni egy-egy csomag mellett. Sosem értettem a sírást, hogy jaj ez nincs benne, az nincs benne azután, hogy megvette valaki. Aki nem tudja mire van szüksége (és sajnos egyre többen vannak ilyenek), annak elég komoly önismereti problémája van.

    Ez már nagyon offba kezd átcsapni, szóval csak ismételni tudom magam. Kinek a pap, kinek a paplan.

    Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

Új hozzászólás Aktív témák