Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zacci

    aktív tag

    válasz *Mukeey* #413 üzenetére

    Nos elkezdutk belakni az uj szerzemenyt. Eloszoris egy kis teljesitmeny osszehasonlitas a mipad1-el...

    2D-ben messze jobb a mipad4. CPU teljesitmenyben sokkal jobb, joval gyorsabban tolti be az oldalakat, sokkal reszponzivabb a rendszer. 3D-ben egyertelmuen gyengebb, mint a mipad1.

    A kepernyo meretezes...nos az szinten jobb a mipad1 eseteben. A mipad4 elbaxott keparanya nem tesz jot a bongeszesi elmenynek es sajnos ezen a bongeszok sem javitanak. A cimsor es a felesleges mezo olyan nagy helyet foglalnak fekvo tajolasban h alig marad ertelmezheto hely a tartalomnak.
    Ebbol a szempontbol a mipad1 messze jobb. Kar h csak 2GB memoja van es a CPU nyers ereje is keveske :(
    Ettol fuggetlenul tetszik a gep csak meg erosen szokni kell.
    Ki milyen bongeszot hasznal ?
    Nalam eddig alap volt az opera, de most kenytelen voltam feldobni a firefoxot es a chrome-ot hatha azoknak jobb a hasznos megjelenitesi terulete. A masik bosszanto dologa betumeret. Allomodban tul kicsik a betuk es egyaltalan vagy csak alig tudtam rajta novelni a bongeszo beallitasaiban, pedig csumara tekertem a betumeretezest.

Új hozzászólás Aktív témák