Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amstorm

    aktív tag

    Én most egy pár hete váltottam Iphonera (XR) eddig csak androidos telefonjaim voltak. Minden félét próbáltam Xiaomitól a Lenovo Zuk romolgatásán keresztül a Samsungig. Mindegyiknek megvolt a maga varázsa. Igazából a google servicesből lett elegem. Az 1 éves S9-em nem birt max egy napot és örültem ha megvolt a 3 órás kijelzőidő aztán akksit cseréltem benne (házilag gyárit) és úgy bírt nekem 4 órát. Na most használtan (1 éves XR) 94% os akksival simán hoz 6 óra kijelzőidőt úgy hogy wifi mobilnet bt on. Ami igazából nem is lenne gond csak akkor éreztem hátrányát ha sűrű volt a nap és nem fért bele a töltés ha mondjuk az este hosszúra nyúlt és elég merülőben volt már a gép. Itt is lehet mondani hogy van olyan androidos telefon ami bírja de ilyen méretben nagyon nem szerelnek nagy teleppel gépet. Egyén függő, hogy ki mire használja szvsz a mobilhasználók azon rétege aki nem az újat keresi hanem hogy sok évig megmaradjon a telefonja jobban járhat egy almával mint egy androidos telefonnal. Igazából ezért jó hogy van választási lehetőség, felesleges megmondani a másiknak hogy a tiéd jobb ha neki az nem opció.

    Efficiency is clever laziness.

  • amstorm

    aktív tag

    Nálunk cégnél (multi) nagy az IT biztonság őrület és mindenki aki kap céges telefont (mérnökök,managerek) iphone 7-t kap szerintem az ő szempontjukból ez igen kívánatos így, hogy biztonsági frissítések jönnek szépen, nem kell 2 évente váltogatni a telefonokat. Szerintem nem csak ez a cég van így vele.

    Efficiency is clever laziness.

Új hozzászólás Aktív témák