Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz t72killer #42 üzenetére

    Semmi sem változott. A Chrome talán valamikor tavaly már konkrétan tiltott egy aktuális Flash verziót valami sebezhetőség miatt.
    Szerencsére pl. a Firefox letiltja a régebbi pluginokat, az átlaguser meg úgyse fogja azt engedélyezni. A Flash frissítése egy szar, nem települ automatikusan a háttérben, mint pl. a Firefox, teljesen manuális, ráadásul rendszergazdai jog kell emiatt a futtatásához, ami szívás ott, ahol 400 gép van úgy, hogy a usereknek nem lehet rendszergazdai joguk.

    Amúgy vicces, hogy a Chrome maga nem támogat bővítményeket, eszköztárakat, de régen szó nélkül fel akarta tenni a Google Toolbar-t az IE-be. Most nem tudom, hogy van, nem telepítek sehova Chrome-ot.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • mekker

    őstag

    válasz t72killer #51 üzenetére

    Nem frissült pluginekre, lejárt tanúsítványra, https hiányára, néha phishingre jelez mindig (b*gatja a usert), illetve alapból van beépített tracking protection-ös funkció Ghostery és társai helyett (a Ghostery is egy igen megkélrdőjelezhető hátterű valami).És persze nem Google termék (semmi bajom a céggel, viszont mindenki tudja, hogy mik a fő profiljai).
    Mélyebb dolgokban nem vagyok jártas, nem szeretnék hülyeséget mondani. Csak azért kezdtem el sorolni példákat, mert szvsz. kicsit hülyegyerekbiztosabbra van megcsinálva és adatvédelmi szempontból is valószínűleg jobban áll.

    De ez tényleg csak plugin kérdése.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák