Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz erdoke #31 üzenetére

    láthatóan nem is próbáltál még egy jól testreszabott rendszert.
    Alapvetően a rendszer nem tetszik nekem sem, hiába van az jól megcsinálva.ne akard elmagyarázni nekünk hogy a wm milyen jó mi sem arról akarunk meggyőzni hogy milyen rossz.számomra kényelmetlen és logikátlan volt.ez végtelen vita lenne.
    egyébként minden körülmények között inkább egy 5800 mint egy omnia vagy diamond

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • #16820480

    törölt tag

    válasz erdoke #31 üzenetére

    lehet, hogy nem láttam még jól beállított rendszert, de amiket eddig láttam wimo telókat, azok nem jöttek be, ráadásul elég magas áron is ajánlgatták őket. nem mondom, hogy a S60 touch tökéletes, messze áll tőle, de azért még mindig inkább választanám azt talán, mint egy wimo-s gépet. nem szeretem a start menüs felépítést, meg azt sem, hogy a szép GUI csak egy maszk, amit odatoltak az amúgy elavult kinézet és kezelés elé. ezzel szemben az s60t az végig egységes, és a rá írt (írandó) programok is beleillenek ebbe.
    kicsit Te is olyan vagy, mitn eldiablo, amikor UIQ-ról van szó, hogy a végletekig véded, mert nálad működik. nálam meg nem, vagy nem úgy, ahogy szerettem volna, így nem tetszik, és másnak sem tudom ajánlani (mivel mindenki magából indul ki).

    amúgy fizikailag az 5800 nagyjából ugyanakkora (2mm-rel rövidebb és 2mm-rel szélesebb) mint a mostani telóm, és ezen akárhova elér az ujjam simán (tudom, nem érintőképernyős). viszont én amitől félek, hogy a billentyűzet nem túl jó akkora kijelzőn. illetve hogy fektetett nézetben gyakorlatilag kitakarja az egész képernyőt szinte.

Új hozzászólás Aktív témák