Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    Érdekességnek meg , mutogatni jó is . Nem átlagembernek van ez a kártya szánva ezt az ára is mutatja.

    Kiváncsi vagyok ilyen árkategóriánál milyen indok vagy ok van arra , mármint arra hogyan tehetik meg ezt ,hogy pl. bedöglik / tönkremegy akár fél óra alatt, mint a RTX 2000 széria többi hibás db-jai "olcsóbb árkategóriába" soroltak közül (RTX 2080Ti/ 2080/2070 )

    Van egy bizonyos százalék ami így bedöglik , nem emlékszem pontosan de kb 3-5%-ot olvastam .
    Remélem nem járnak így az emberek akik vásárlás mellett döntenek . - legyen az bármilyen kártya ebből RTX 2000-es a szériából

    Nem szabadna ilyennek lennie . Ha meg előfordulna cseréljék már azonnal vagy rövid időn belül - 1-3nap , maximum egy hét és legyen készleten bőségesen mindenből. Ameddig nincs kártya addig nézegeti az ember a gépházat meg a monitort. ( nem mindenkinek van integrált videokártyaja vagy akár másik kártyája tartalékként amit ilyenkor használhat )

    Annyira modern kort és technológiát hírdetik és népszerűsítik , akkor az ilyen hibák nem megengedhetők szerintem . Teszteljék rendesen és inkább adják ki később. Persze a profit : a minél nagyobb haszon és a számosság számít csak . A minőség már nem számít , tömegtermelés van .

    Kiad az ember egy vagyont , meg várhat mire garanciáztatják és cserélik . Ez már minősíthetetlen .

    Sajnos ilyen korszakot élünk , ez pedig a : Na és korszaknak nevezhetjük !

    Az élet bármilyen területén is megnézhetjük . Kiderül hibáztak vagy szándékosan csináltak / elhallgattak vmit ami nem műkődőképes , erre a fenti reakció van : na és - ennyivel le van rendezve Gondolják azt mi a fenét tudsz tenni ellene . Ígyis - úgyis megveszed / elhiszed amit mondanak , hogy ez milyen jó . Pedig nem kéne mindent elhinni .

    Üdv.: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák