Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz -FreaK- #26 üzenetére

    Igazad lehet, tényleg nem próbáltam... nem emlékszem a Sense-ben a gyárinál több készenléti oldalra, a naptár, a mail, az sms, az időjáráswidgetre, a gördülékeny animációkra, a profi és könnyen használható böngészőre sem. Azt sem tudom, hogy az E szériás Nokiák nagy része e-mailezést akar rám erőlteni sms-ezés helyett, azt sem tudom hogy a Sense felület előnyei mellett ottvan a folyamatos adatkapcsolat is, azt sem tudom hogy az iPhone is szívesen frissíti magát (és eszi az adatforgalmat) hacsak nem írjuk át az APN-t, és azt sem tudom, hogy a WinMobile 6.0-hoz célszerű külsős progikat, vagy egy komplett új felületet feltenni hogy kényelmesebben használható legyen. Motoblur, Bada OS, WM7 viszont tényleg nem volt.

    Az általad hiányolt konkrét példákkal az a baj, hogy imádnak belekötni. Már előre látom hogy "jajjde a naptár az gyárilag is van", meg "az Eszérijás nokiákat nemúgykell használni" ésatöbbi, és a lényegre senki sem figyel. Ezért nem írtam konkrétumokat, de itt van, olvasd egészséggel.

    Az agresszív álláspontvédésről: annyit mondtam, hogy szeretnék több olyan telefont a piacon, ami más téren hoz újítást, nem a (szerintem) felesleges adatforgalomzabálásban. Nem én estem neki saját magamnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák