Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz #79335424 #485 üzenetére

    Szerintem teljesen felesleges ezekbe belemászni azoknak akiket nem érdekel különösebben. Nekem is több számítógéphez full nulla tudású ismerősöm használ linux desktopot anélkül hogy tudná hogy mi a franc az a sudo vagy ext4. Nincs rá szükség és ez szerintem igenis jó irány. Asztalon/menüben kint az ikon, van home mappa, van chrome, vlc, ha egy jó skint húzol rá észre se veszi hogy nem windows, annyit szoktam hozzáfűzni hogy a frissítéskezelőt nézegessék és ha van valami új akkor simán nyomjanak rá hogy tegye fel, jelszó és kalap.

    És csak hogy ne maradjon ki az örök és elcsépelhetetlen autós példa: Ahhoz hogy vezess semmi szükséged nincs arra hogy ismerd a motorvezérlés bármelyik pillanatát is, az autó anélkül is menni fog. Ha valami elromlik elviszed valakihez aki ért hozzá és sanszos hogy töredéke alatt helyrehozza ahelyett hogy te szépen fogod és szakszerűen tönkreteszed. Az hogy hobbiból beleásod magad az egy másik témakör, de erre az embereknek csak töredékének van ingerenciája.

Új hozzászólás Aktív témák