Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Atya-úr-isten. :Y :Y :Y Ez meg mi a f***? :F Szeretném megtudni, hogy mi értelme volt, de azt hiszem, nem fogok rájönni :N... A felesleges nagyzolás helyett inkább cserélte volna le a processzort, több értelme lett volna (persze vízhűtéses tuninggal ez is elég mindenre még elég sokáig). Vajon hány kiló lehet a komplett rendszer? 40-50? Vagy még több? :)

    Ekkora térfogatban vajon hány blade szerver férne el? :D

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz freemanone #45 üzenetére

    Értem én, hogy nem réfne bele blade szerver, ezért fogalmaztam úgy, hogy ekkora térfogatban. És nem úgy gondoltam, hogy beletördelve :).

    Láttam már pár moddingolt PC-t, köztük nagyon szépeket és kreatívakat is. Ízlés kérdése persze, de szerintem ennél egyik se állja meg a helyét.

    #46: 1. Ha nagyon kötekedni szeretnék - bár amúgy nem áll szándékomban -, akkor azt mondanám, hogy ez egy egybe írandó szó, amit csak tagolásként/nyomatékosításként láttam el kötőjelekkel, de egyébként nagybetűvel kezdtem (bár alapvetően a mondat kezdete miatt, és nem a szó elvi tartalma miatt, bár szerintem ne menjünk bele teológiai vitákba :) ). Amúgy písz.
    2. Pedig érdemes lenne megpróbálni, hátha megvilágosodnék :D. Komolyan.
    Egyébként nem a moddinggal van bajom, hanem az (esetleges) értelmetlenségével. Ha praktikus a mod, akkor oké. Ha szép, akkor oké. De ez - szerintem - pusztán ormótlan (bár félig-meddig praktikus), és nem is túl dizájnos. Mondjuk az elavultnak titulált kék LED-ek nekem pont tetszenek :DDD. A kivitelezés egyébként nagyon igényes, de ez még önmagában szerintem nem elég :N.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák