Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz alibaba78 #8 üzenetére

    Rengeted féle cpu, gpu van az androidos, windows-os tabletekben, más a memória mérete, más a kijelző felbontása, a sokféle verziójú oprendszerről nem is beszélve. Szóval szerintem nem igazán tudják optimalizálni az appokat.

    Nem vagyok oda az ipad szériáért, nem is vennék olyat bizonyos hardveres okok miatt, de ott kompletten foglalkoznak az egész platform-al (hardver, szoftver, tartalom), amíg más tableteknél gyakran csak hardvert ad a gyártó és tartalmat szinte senki.

    Nálam az ideális tablet mondjuk a samsung galaxy pad 10.1 lenne (vagy más hasonló, akár ez a packard bell is lehet), amit az iTunes-hez csatolnának.

    Nem vagyok apple fan, egy régi ipod minden tulajdonom tőlük de ők már ezerszer elmondták, hogy a titok az, hogy bármit csinálnak az A-tól Z-ig terjed. Kész, azonnal használható dolgokat árulnak és minden passzol mindenhez.

    Szerintem az Android market-et minél hamarabb ki kellene bővíteni letölthető ingyenes és fizetős tartalmakkal. Ne csak egy alkalmazás áruház legyen. (vagy a gyártók hozzanak létre ilyet)

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák