Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Most olvasom a hozzászólásokat, az elejétől kezdve. Elvileg holnap hozza a futár a T - Mobile webáruházból a készüléket. A Sony Ericsson K800i-t váltja, ami februárban lesz öt éve a család tulajdonában. Igazából nem szeretem sűrűn cserélgetni a telefonokat, kinőttem abból a korszakomból amikor több is volt egyszerre, de azért öt évente én is váltók... Ilyenkor kapja meg faterom az én előző készülékemet, nála most még a T610 a fő telefon. Elsőként a két kártyás P715 tesztjét találtam meg amikor a P710-re kerestem:-) Abban ugye nincs NFC. A telefon nekem azért kell, hogy a Nexus 7 táblagépen akkor is legyen Internet amikor nem vagyok itthon, mivel az N7 - ből WiFI - s verzió van. A telefonnak az alapvető feladatokon túl annyi szerepe lesz csupán, hogy a mobilinternetet átsugározza a táblára. Nyilván nem YouTube videókat akarok ilyenkor nézni, de a hírek olvasására, az időjárási alkalmazások frissen tartására, Skype, Google Hangouts szöveges üzenetek küldésére és fogadására, illetve fórumozásra elég lesz a havi limit. A Huawei Ascend Y300 is szóba került korábban de az 512 MB RAM mennyiséget még ilyen kíméletes feltételek mellett is kevésnek találtam, akkor amikor a kártyás ára 30000 Ft magasságában mozgott, amikor pedig megemelték 10000 Forinttal pláne tárgytalanná vált számomra. Mindenképpen androidos készüléket akartam venni, mivel a Nexus 7 - re számos alkalmazást vásároltam a Google Play-ből, melyek egy része itt is használható. Persze csak aminek itt is értelme van, SwiftKey, GSam Battery Monitor PRO... Képbe került a rendelės után még több készülėk is (Samsung Galaxy Ace 3, Alcatel Idol S), de végül ez maradt. A Samsung esetében az volt a gond, hogy csak személyesen vehető át, pedig abban lett volna LTE illetve 1GB RAM is, de nem érte volna meg két megyén keresztül utazni. Amúgy természetesen az LG Optimus L7 II-t az adventi kalendárium utolsó napján életbe lépő akciós ajánlat keretében vásároltam december 44k 55 helyett, és pont 3k-val többért mint amennyibe a Huawei Ascend Y300 kerül jelenleg is akció nélkül. Így simán jónak tűnik :-) Vettem hozzá még 8 GB microSD kártyát, illetve kijelzővédő fóliát. A készülék fehér színben lett rendelve, mivel a fekete az akció időtartama alatt csak személyesen lett volna átvehető :-)

Új hozzászólás Aktív témák