Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andHermann

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérésem azoktól, akik telepítették a crDroid-ot.

    Lassan két napja szívok azzal, hogy valahogy fel tudjam tenni a G2-semre. D802, de vagy lehal ha TWRP-vel feltolom, vagy sima recovery-vel magát a romot fel tudom tenni, de a gapps sehogy sem megy fel. Már sokféle kombinációt próbáltam (a gapps nélküli verzióra felnyomni valahogy, de arra meg TWRP-t nem tudok tenni.)

    Most megint ott tartok, hogy nem bootol be a telcsi csak a logoig jut, és kb. 5szörre áálíthatom vissza KDZ-vel egy gyári kitkatre, kicsit unom.

    Valaki le tudné irni hogy milyen verziórol, mivel (CWM, TWRP), hogyan flashelte a crDroidot (a 2.0-t próbáltam, de maga a rom nem tünt rossznak egyébként)

    Előre is köszönöm a segítséget.

    EDIT:

    Visszaolvasva lehet nem teljesen egyértelmű, amiket írtam. Szóval:

    Vagy Kitkat (4.4.2)+TWRP-m van és akkor nem tudom flashelni, mert be sem bootol flash után, vagy Kitkat és sima recovery-vel magát a romot fel tudom, de a gappsot nem és TWRP-t sem tudok feltenni rá. A rom maga jónak tűnik, de a google-s cuccok azért kellenének rá, és nem birom rávarázsolni. Próbálgattam sideloaderrel, meg még más egyébbel is de eddig nincs siker :(

    Esetleg azt is meg tudnátok, melyik TWRP-t tettétek fel, amivel működött a flash?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák