Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SUPREME7

    őstag

    válasz BiP #526 üzenetére

    Meg aztán lehet a párjaférje - ha van - kevésbé IT vonalos, és rosszul viseli az ilyen "netes donjózsikat" :D ;]

    Na, de szerintem ugorjunk, a nyereményjáték összesítő oldal visszatért (illetve egyelőre pihen) , de sajnos szeptemberi mentéssel, úgyhogy ennek a kalaptipp játéknak az adatai odavesztek :( sorry, most már saját kezűleg fogok mentést készíteni a játékok után....

    [ Szerkesztve ]

  • nap

    addikt

    válasz BiP #526 üzenetére

    Régi vicc, de én most hallottam:
    - Hány lány van a Schönherz koliban?
    - Kettő a tizediken.
    :DD

    browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz BiP #526 üzenetére

    Mivel nagyon téma lettem ebben a topikban :) , reagálok rá egy hozzászólásban, de aztán már nem fogok.

    Mindig nagyon kedvesnek érzem, amikor a fórumozók érdeklődnek felőlem, még akkor is, ha tulajdonképpen csak azért teszik, mert nőnemű vagyok egy férfitöbbségű közösségben, de tény, hogy nem lenne szabad ettől érdekesebb házigazdának lennem, mint bárki más. Ha fiúsabb nickem és profilképem lenne, eszébe se jutna senkinek. :) De a mindennapokban is ez van az informatika területén, élőben is rácsodálkoznak sokszor a cégek, még manapság is, hogy nővel tárgyalnak ilyen témakörben. A legtöbben azért nem tesznek különbséget, de van aki külön örül neki és mondja, hogy üde színfolt egy nő, de olyan is van, hogy egyszerűen nem vesznek komolyan, és át kell törnöm a sztereotípiát, hogy nem valamelyik férfi alkalmazott titkárnője vagyok. :D

    Összeségében én ezt nem tartom se rossznak, se jónak, van előnye és hátránya is, hogy nő vagyok ezekben a közösségekben, az érdeklődést pedig természetes dolognak gondolom. Ugyanakkor nem tartom idevalónak, hogy rólam beszélgessünk, vagy hogy képeket töltsek fel magamról bárhova. (Megnézhető vagyok facebookon, ha valaki annyira kíváncsi.) Kicsit csökkentve az érdeklődést, hogy mennyire vagyok partiképes :) 15 éve dolgozom a prohardvernél, vagyis nem vagyok már mai csirke, van párkapcsolatom, és teljesen átlagos a külsőm.

    A makaós blogomnak az elmúlt napokban pusz 80 olvasója lett. :DDD Nem is rossz, de azért senki ne becsülje túl ennek a fórumnak a látogatottságát, illetve az irántam való általános érdeklődés fokát. :D

    Szóval köszönöm a kedves érdeklődést, de zárjuk le ezt a témát. :)

Új hozzászólás Aktív témák